Biz Kimiz ?

Sektörde 17 yılı aşan faaliyeti boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterilerimizle paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu andan itibaren yüzme havuzu tadilatı bakım onarım konusunda faaliyet gösteren uzman kadroya sahip olan şirketimiz,

Yüzme ve süs havuzları yapımı, yüzme havuzlarının yıllık ve sezonluk bakımları, havuz drenaj hatlarının bakımı, havuz tesisat hatlarının bakımı, havuz filtresi bakımı, kum değişimi, tuz jeneratörü takımı ve bakım onarımı, kış bakım hizmeti, su tahlili ve kimyasal önerim hizmeti, havuz suyu dolumu ve devreye alınması, havuz motorlarının bakımı ve tamiratı işlerini yapmaktadır.

Modi Havuz, kurulduğu ilk günden itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede havuz sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Hizmetlerimizde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Modi Havuz gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.