Neden Modi Havuz ?

En güzel yatırım insana yapılan yatırımdır, çünkü bu dünyayı dünya yapan şey insandır. Yani diğer bir deyişle, bir insan evladı olacak ki dünyada bir şey üretsin, çünkü tüketici insan olduğu gibi üretici de insandır.

Bizler Modi Havuz olarak insana yapılan yatırımın değerini biliyor ve personelimize bu değeri 17 yılı aşkın zamandan beri aşılıyoruz.

Bu değer farkındalığı ile birlikte firmamız; yüzme ve süs havuzları, sauna, buhar odası ve jakuzi yapımı, mobil cihazınızdan takip edebileceğiniz, profesyonel yüzme havuzu bakımı ve temizliği, havuz drenaj hatlarının bakımı, havuz tesisat hatlarının bakımı, havuz filtresi bakımı, kum değişimi, tuz jeneratörü takımı ve bakım onarımı, kış bakım hizmeti, su analizi ve kimyasal önerim hizmeti, havuz suyu dolumu ve devreye alınması, havuz motorlarının bakımı ve tamiratı, makine dairesi yapımı ve tadilatı işlerini yapmaktadır.

Modi Havuz, kurulduğu ilk günden itibaren insana, doğaya, kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde havuz sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

SAYGILARIMIZLA…